Benefietvoorstelling Hersen in Hamelhuys

Wij zijn heel trots en blij dat Fafany haar voorstelling in ons Centrum voor leven met en na kanker komt spelen. Zij heeft bij ons Chi Neng Qigong lessen verzorgd.
 
Fafany vertelt: “In de voorstelling ontmoet je mijn brein, ontmoet je mijn hersentumor, ontmoet je mij. Ik neem je mee in mijn persoonlijke reis vanaf het begin van de diagnose Gliobastoma (oftewel hersentumor en dan niet de goede variant tot nu toe, diagnose EN ze leeft nog lang en gelukkig.”
Fafany speelt haar voorstelling bij ons op 21 en 22 mei a.s. als benefietvoorstelling. Dus alle opbrengsten komen ten goede aan ons centrum. Dit betekent dat je minimaal 10 euro betaalt voor een kaartje, maar dat mag natuurlijk (veel) meer zijn.
 
Op zaterdag 21 mei begint de voorstelling om 20 uur en op zondag 22 mei om 16 uur. Na afloop is er tijd voor een hapje en drankje. Je kunt kaarten bestellen door te mailen naar info@hamelhuys.nl waarin je je naam, de datum en het aantal kaarten vermeldt.
 
 
 
 

Reacties zijn gesloten.